پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
یازدهمین کارگروه ساماندهی و هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان - 94/09/16

امام جمعه اصفهان گفت: وضعیت مرزهای ایران در حال حاضر بسیار نامناسب و حتی اسف‌بارتر از مرزهای عراق است.

امام جمعه اصفهان گفت: وضعیت مرزها ایران در حال حاضر بسیار نامناسب و حتی اسف‌بارتر از مرزهای عراق است.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در یازدهمین کارگروه ساماندهی و هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان با اشاره به اینکه کانون‌های فرهنگی مساجد بهترین ظرفیت را برای ترویج فرهنگی دینی و قرآنی دارند،‌اظهار داشت: این در حالی است که به خوبی را از این ظرفیت‌ها در استان اصفهان استفاده شده است و باید با توسعه این کانون‌ها فعالیتهای بهتری را انجام داد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از مسلمانان برای حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی اظهار داشت: این راهپیمایی علی‌رغم تمام دلهره‌هایی که داشتیم با امنیت کامل برگزار شد و دشمنان اسلام را از تحقق اهدافشان ناکام گذاشت.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با انتقاد از وضعیت مرزهای ایران ابراز داشت: متاسفانه در هیچ‌یک از دولت‌ها نسبت به ساماندهی ورودی‌های کشور توجه نشده است.

وی ورودی‌های کشور را به پیشانی کشور تشبیه کرد و گفت: در این زمینه باید یادآور شوم که نسبت به ساماندهی مرزهای ایران که وضعیتی اسف‌بار تر از مرزهای کشور عراق دارند توجه شود.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه با توجه به راهپیمایی عظیم اربعین باید تمهیدات لازم برای ایجاد خدمات رفاهی برای زایران فراهم شود، افزود: این در حالی است که در مرزهای کشور ایران از حداقل امکانات سرویس بهداشتی و نمازخانه نیز محروم هستیم.

وی با اشاره به اینکه با توجه به بارش‌های دو روز گذشته مرز مهران در دو روز گذشته بسیاری از خودروهای زایران در گل فرورفته گفت: در این راستا قرار است مسئولان استان اصفهان به دنبال بازدید از مرز مهران نسبت به ساماندهی وضعیت موجود برای استقبال از زایران در سال آینده اقدام کنند.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 17 آذر 1394

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...