پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
حماسه عظیم ۹ دی نباید هیچگاه فراموش شود-94/10/09

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان گفت: اگر حماسه ۹ دی نبود آتش فتنه به این سادگی فرو نمی‌کشید و خنثی نمی‌شد، البته خوشبختانه مردم اصفهان در این حماسه پیشتاز بودند و در ۸ دی بصیرت خود را نشان دادند.

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان گفت: اگر حماسه ۹ دی نبود آتش فتنه به این سادگی فرو نمی‌کشید و خنثی نمی‌شد، البته خوشبختانه مردم اصفهان در این حماسه پیشتاز بودند و در ۸ دی بصیرت خود را نشان دادند.

آیت‌الله سید یوسف طباطبائی‌نژاد ، درباره حماسه عظیم 9 دی اظهار داشت: اگر حماسه 9 دی نبود آتش فتنه به این سادگی فرو نمی‌کشید و خنثی نمی‌شد، حرکت اسلامی و بصیرتی که مردم نشان دادند سبب شد تا فتنه‌ای که دشمن تدارک دیده بود از بین برود.

وی افزود: خوشبختانه مردم اصفهان در این حماسه پیشتاز بودند و در 8 دی بصیرت خود را نشان دادند و باید این حرکت عظیم و حماسه بزرگی که در برابر دشمنان رخ داد را فراموش نکرده و یادش را همیشه گرامی بداریم.

امام‌جمعه اصفهان با اشاره به حوادث بعد از انتخابات 88 و بصیرت مردم برای خاموش‌کردن آتش فتنه، خاطرنشان کرد: بدون شک در انتخابات باید مردم دور هم جمع شوند و برادری خود را نسبت به یکدیگر تقویت کنند. ما نباید نظر خود را در انتخابات به یکدیگر تحمیل کنیم و اگر تحقیق کرده‌ایم و کسی را پسندیده‌ایم؛ به او رأی دهیم و دیگران هم اگر شخص دیگری را پسندیدند، به نامزد منتخب خود رأی دهند و باید به یکدیگر احترام بگذاریم.

وی تصریح کرد: هرکس باید بر‌اساس سلیقه خود رأی دهد و عقل اقتضای دعوا نمی‌کند، عقل اقتضای فکر و تحقیق می‌کند و آزاد است و این آزادی، آزادی اسلام است و اسلام آزادی را به انسان داده تا تحقیق و انتخاب کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان افزود: معنا ندارد که اگر کسی کاندیدایی را مدنظر دارد بخواهد با کاندیدای دیگر و یا طرفداران آن مخالفت کند و این مسئله برخلاف عقل، بصیرت و دین است و باید از اختلافاتی که در انتخابات است دور شویم.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 10 دی 1394

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...