پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز چهارشنبه 02 اسفند 96
گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی فتن-94/10/14

امام جمعه اصفهان تاکید کرد: مردم نباید به افرادی که در فتنه 88 سکوت نمودند رای دهند زیرا دلیل سکوت آنها حمایت از فتنه گران بوده است.

امام جمعه اصفهان تاکید کرد: مردم نباید به افرادی که در فتنه 88 سکوت نمودند رای دهند زیرا دلیل سکوت آنها حمایت از فتنه گران بوده است.

آیت الله طباطبایی نژاد عضو مجلس خبرگان رهبری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی فتن، در خصوص اهمیت و حساسیت انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و نفوذ فتنه گران در این دو نهاد تصمیم گیری سیاست های کشور اظهار داشت: بنده در خطبه های نماز جمعه نیز تاکید کردم که عوامل و حمایت کنندگان فتنه 88 لیاقت حضور در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی را ندارند.

وی افزود: غیر از منابع چهارگانه جهت بررسی صلاحیت شرکت کنندگان در انتخابات، مردم ما باید بیشترین دقت را داشته باشند چرا که ممکن است شورای نگهبان و دیگر ارگان های نظارتی نتوانند تشخیص صحیحی جهت ورود افراد به انتخابات را داشته باشند لذا وظیفه مردم این است که دقت خود را جهت بررسی نمایندگان، بالا ببرند.

امام جمعه اصفهان تاکید کرد: مردم نباید به افرادی که در فتنه 88 سکوت نمودند رای دهند زیرا دلیل سکوت آنها حمایت از فتنه گران بوده است.

عضو خبرگان رهبری با بیان این که در همه عرصه های حساس در کشور احتمال فتنه وجود دارد، تصریح کرد: در انتخابات پیش رو ممکن است فتنه ای رخ دهد اما به بزرگی فتنه های اخیر باشد یا نباشد را نمی توان دقیق پیش بینی کرد.

آیت الله طباطبایی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا شما از آقای هاشمی رفسنجانی حمایت می کنید یا خیر، تاکید کرد: زمانی در نماز جمعه اصفهان میخواستند شعاری علیه ایشان بدهند که بنده مانع شدم چرا که شعارهای نماز جمعه، مشخص است و نمیتوان هر نقدی را در قالب شعار مطرح نمود.

وی افزود: بنده تا کنون حتی ده دقیقه هم با آقای هاشمی نشست و برخاست نداشته ام. مادامی که کسی در خط رهبری باشد ما از او حمایت می کنیم اما اگر کمی از مسیر رهبری منحرف شد ما نیز رفتارمان را با او تغییر می دهیم، خط قرمز ما مقام معظم رهبری است و هرکس از این خط منحرف شود ما پشتیبان او نخواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 14 دی 1394

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
بازگشت بانک‌ها به فرهنگ قرض الحسنه، راه بهبود اقتصاد کشور است دیدار مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران – 96/11/25 کارگروه تولید شعر آیینی در اصفهان تشکیل شود دیدار شورای عالی بسیج مداحان استان اصفهان – 96/11/24 افراد بی بصیرت، دستاوردهای انقلاب اسلامی را نمی بینند دوره بصیرت فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان – 96/11/24 حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام است پیام دعوت امام جمعه اصفهان از مردم در راهپیمایی 22 بهمن – 96/11/21 مردم حقیقت اسلام را شناختند و قیام کردند/ “انقلابی ماندن” رمز تداوم انقلاب مصاحبه نماینده ولی فقیه در استان اصفهان به مناسبت دهه مبارک فجر – 96/11/19 دشمن، ولایت فقیه را هدف گرفته است دیدار کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه صاحب الزمان(عج) – 96/11/17 کارشناسان قوه قضائیه باید از قضات، عادل‌تر باشند دیدار اعضاء هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان – 96/11/17 رشته های تحصیلی دانشگاهی بر اساس نیاز کشور طراحی شود دیدار رئیس و معاونان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان – 96/11/15 افتتاح موزه دفاع مقدس استان اصفهان لازم بود در حاشیه افتتاح بخشی از فاز یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اصفهان - 96/11/15 “اقتصاد مقاومتی” هنوز، روی زمین مانده است اجلاس منطقه ای ائمه جمعه استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری – 96/11/5
اخبار بیشتر...