پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
پیام امام جمعه اصفهان به مناسبت خلق حماسه 22بهمن 1393

درود و رحمت خدا بر شما باد که با حضور پر رنگ خود آغاز سی و هفتمین بهار آزادی را به حماسه ای بزرگ تبدیل و بد خواهان نظام اسلامی را مأیوس کردید .

بسم الله الرحمن الرحیم

دیروز میهن اسلامیمان حال و هوای دیگری داشت . درود و رحمت خدا بر شما باد که با حضور پر رنگ خود آغاز سی و هفتمین بهار آزادی را به حماسه ای بزرگ تبدیل و بد خواهان نظام اسلامی را مأیوس کردید .

خلق این حماسه نه تنها گزینه های روی میز دشمن را بر زمین ریخت بلکه گزینه های روی میز خود که همان لبیک به ندای رهبر ، سی و هفتمین بهار آزادی ، غیرت و ایستادگی است را به دشمنان و تمام دنیا نشان داد .

دشمنان نظام اسلامی همیشه از طریق زبان و رسانه اقدام به فرافکنی ، منفی بافی و تهدید می کنند و با ابزار تحریم ابراز وجود می کنند اما ملت فهیم و با بصیرت ایران اسلامی به صورت عملی با حضور حماسی خود و مشتهای گره کرده خود و با حلقوم و جان خود پیام خود و پیشتیبانی خود از نظام اسلامی را به دنیا مخابره می کنند .

پس کور باد چشمانی که عظمت حضور میلیونی مردم خداجوی ایران را نمی بینند و دستان مسئولان نظام اسلامی را که لشکری متشکل از میلیونها انسان نجیب و شهید پرور پشتیبانی می کنند را خالی میپندارند .

بی شک حرکت دیروز مردم که همراه با غیرت و مردانگی ، عشق و وفا ، آگاهی و شعور و عزت همراه بود حقیقت ناب انقلاب اسلامی و اندیشه های سیاسی و دینی امام خمینی (ره) را درخشان تر از هر زمان دیگر کرد و موجب یأس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب شد .

خداوند بزرگ را به خاطر داشتن مردمی که برای اسلام و انقلاب و نظام آبرو می آفرینند شکر می کنیم و سربلندی همه مردم ایران و نظام اسلامی را خواستارم .

 

 

                                                                                                             سید یوسف طباطبائی نژاد

                                                                                                                    نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 23 بهمن 1393

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...