پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
شرکت در همایش طلاب شاهد و ایثارگر استان اصفهان - 95/2/7

امام جمعه اصفهان با تاکید بر ضرورت حفظ روحیه انقلابی در سطح جامعه و حوزه های علمیه و روحانیت گفت: برای حل هر امری یک کلیدی  است، کلید شکست ظالم، جانفشانی و مقاومت است.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در همایش طلاب و روحانیون شاهد و ایثارگر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیرامون حوزه های انقلابی و حفظ حالت انقلابی در جامعه اظهار کرد: تمام سعی دشمن در حال حاضر این است که روحیه  و حالت الهی و انقلابی را از مردم بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه حوزه های علمیه و روحانیت موظف هستند روحیه انقلابی خود را حفظ کنند و باعث حفظ این حالت در سطح جامعه شوند، گفت: امروز دشمن با ترفندهای مختلف چون ایجاد شایعه و تهمت  و بدبینی میان مردم و مسئولین سعی در گرفتن روحیه انقلاب از جامعه و مردم دارد.

امام جمعه اصفهان خاطرنشان کرد: رسالت طلاب و روحانیون ایثارگر دراین عرصه سنگین تر است  و باید همچون قدم های مثبت الهی که در ۸ سال دفاع مقدس برداشتند، زمینه حفظ روحیه انقلابی را در جامعه ایجاد کنند.

وی عنوان کرد: چنانچه حوزه های علمیه انقلابی نباشد، مردم انقلابی نخواهند بود و انقلاب تداوم پیدا نمی کند،سنت الهی این است که اگر  در راه خدا باشیم و خدا را یاری کنیم، خداوند ما را یاری می کند.

آیت الله طباطبایی نژاد تصریح کرد: امروز شهدای مدافع حرم  در انقلابی بودن از خیلی چون امثال ما جلو زده اند، به راستی باید به حال این افراد غبطه خورد.

نماینده و لی فقیه در استان اصفهان افزود: هرگز این پذیرفتنی نیست که ملت و قومی بیان کنند ظالم برما مسلط شده است و نمی توان کاری کرد، براساس آیات قرآن، سرنوشت هر قومی در دست آنها است، ( خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان …)، بنابراین در برابر ظالم باید ایستادگی کرد.

وی تاکید کرد: برای حل هر امری یک کلیدی  است، کلید شکست ظالم، جانفشانی و مقاومت است.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1395

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...