پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز چهارشنبه 02 اسفند 96
دیدار قایم مقام آستان قدس رضوی -95/9/17

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با تقدیر از رویکرد جدید آستان قدس رضوی در حوزه محرومیت زدایی گفت : توانمندی و امکانات آستان قدس رضوی در حوزه ایجاد اشتغال برای محرومان به کار گرفته شود.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار مرتضی بختیاری قایم مقام آستان قدس رضوی با ابراز امیدواری از انتخاب حجت الاسلام رییسی به عنوان تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد : می توان نذوراتی اهدایی به آستان قدس که منع شرعی ندارد به رفع محرومیت در سراسر کشور و با نام امام رضا (علیه السلام) اختصاص یابد.

وی با اشاره به اهمیت ساخت زائرسراهای استان های مختلف به ویژه استان اصفهان برای محرومان در مشهد مقدس  افزود: آستان قدس رضوی با استفاده از امکانات و توانمندی های خود می تواند در بخش رفع محرومیت با رویکرد  ایجاد اشتغال و راه اندازی کارگاه های تولیدی مؤثر باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان تصریح کرد: با به کارگیری نیروی انسانی فراوان و با مدیریت صحیح می توان نتایج خیلی خوبی را در آستان قدس رضوی شاهد بود.

مرتضی بختیاری قایم مقام آستان قدس رضوی نیز با اشاره به معارفه آقای آذین به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان بیان کرد معاونت امداد آستان قدس رضوی با توجه به رهنمودهای ابلاغی  مقام معظم رهبری مندرج در حکم تولیت آستان قدس رضوی تشکیل شد.

وی افزود: ایجاد معاونت امداد آستان قدس برای دستگیری از محرومین در استان‌ها و بر اساس رویکرد جدیدی است  که تولیت آستان قدس رضوی آن را  دنبال می کند.

بختیاری گفت در حال حاضر بر روی مبانی نظری و علمی خادمی حضرت رضا(علیه السلام)  کار شده و قرار است خادمان ایشان که به صورت هفتگی و صرفا در حرم مطهر خدمت می کردند از این پس ماهیانه ۶ ساعت در حرم مطهر و سایر خدمات خود را در سراسر کشور و با نام امام رضا(علیه السلام) انجام دهند.

وی با بیان اینکه این طرح به صورت آزمایشی در حال اجرا است تصریح کرد: خدمت به محرومان یکی از رویکردهای جدید آستان قدس رضوی است .

که با استقبال خوبی مواجه بوده و در همین راستا دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در تمامی استان‌ها مستقر شده است.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 16 آذر 1395

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
بازگشت بانک‌ها به فرهنگ قرض الحسنه، راه بهبود اقتصاد کشور است دیدار مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران – 96/11/25 کارگروه تولید شعر آیینی در اصفهان تشکیل شود دیدار شورای عالی بسیج مداحان استان اصفهان – 96/11/24 افراد بی بصیرت، دستاوردهای انقلاب اسلامی را نمی بینند دوره بصیرت فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان – 96/11/24 حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام است پیام دعوت امام جمعه اصفهان از مردم در راهپیمایی 22 بهمن – 96/11/21 مردم حقیقت اسلام را شناختند و قیام کردند/ “انقلابی ماندن” رمز تداوم انقلاب مصاحبه نماینده ولی فقیه در استان اصفهان به مناسبت دهه مبارک فجر – 96/11/19 دشمن، ولایت فقیه را هدف گرفته است دیدار کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه صاحب الزمان(عج) – 96/11/17 کارشناسان قوه قضائیه باید از قضات، عادل‌تر باشند دیدار اعضاء هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان – 96/11/17 رشته های تحصیلی دانشگاهی بر اساس نیاز کشور طراحی شود دیدار رئیس و معاونان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان – 96/11/15 افتتاح موزه دفاع مقدس استان اصفهان لازم بود در حاشیه افتتاح بخشی از فاز یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اصفهان - 96/11/15 “اقتصاد مقاومتی” هنوز، روی زمین مانده است اجلاس منطقه ای ائمه جمعه استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری – 96/11/5
اخبار بیشتر...