پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز چهارشنبه 02 اسفند 96
دیدار شهردار و معاونین شهرداری منطقه14 اصفهان -95/11/7

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه مسئولیت واگذارشده به مسئولین  به مثابه نقشه وظایف آنان می باشد، گفت: محرومیت زدایی از مناطق محروم از وظایف مسئولین شهرداری می باشد  و بیان کارهای مثبت انجام شده، سبب دلگرمی مردم به مسئولین می گردد.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار شهردار منطقه14 اصفهان  و معاونین این شهرداری، به کارگیری نیروهای جوان و متعهد را از نقاط قوت سازمان ها دانست و اظهار داشت: نیروهای جوان هر جامعه به دلیل انگیزه بالا، نیروهای خلاق هر سازمان محسوب می شوند.

وی ادامه داد: در اختیار گرفتن نیروهای جوان با انگیزه ملی، دینی و مسئول در قبال دولت و مردم به طور یقین در رشد و شکوفایی جامعه و نیز پیشبرد اهداف سازمانها کمک شایانی می نماید.

امام جمعه اصفهان ضمن بیان کارهای خوب انجام شده در منطقه 14 اصفهان، گفت: کارهای بسیاری خوبی توسط شهرداری در این منطقه انجام شده است ولی کارهای مهمتری نیز می توان انجام داد.

وی به محرومیت زدایی مناطق محروم نشین به عنوان یکی از کارهای مهم قابل پیگیری اشاره ای داشت و خاطرنشان کرد: مناطقی وجود دارند که بسیار محروم هستند که متاسفانه بخشی از این مناطق در محدوده خیابان زینبیه تا حبیب آباد واقع شده است و باید با تصویب و اجرای طرح هایی چون مسکن مهر و واگذاری آن به مردم با شرایط ویژه، به محرومیت زدایی از این مناطق بپردازیم.

عضو خبرگان رهبری با تاکید بر بیان کارهای مثبت و خوب عمرانی و فرهنگی انجام شده در سطح جامعه، ادامه داد: باید کارهای خوب انجام شده چه از نظر عمرانی و چه فرهنگی را برای مردم بازگو کرد تا مردم نسبت به مسئولین خود دلگرم و البته نواقص موجود در جامعه نیز باید با همکاری برطرف شود.

آیت الله طباطبایی نژاد هر مسئولیت واگذر شده به مسئولین را به مثابه نقشه وظایف آنان بیان و گفت: هر مسئول باید به نقشه وظایفش در حیطه کاری خود نگاه کند و با اولویت قراردادن آنها خدمت رسان به مردم و جامعه باشد.

وی همچنین اضافه کرد: محرومیت زدایی از مناطق محروم در استان اصفهان و آباد کردن آن از نقشه وظایف مسئولین شهرداری محسوب می شود.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 7 بهمن 1395

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
بازگشت بانک‌ها به فرهنگ قرض الحسنه، راه بهبود اقتصاد کشور است دیدار مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران – 96/11/25 کارگروه تولید شعر آیینی در اصفهان تشکیل شود دیدار شورای عالی بسیج مداحان استان اصفهان – 96/11/24 افراد بی بصیرت، دستاوردهای انقلاب اسلامی را نمی بینند دوره بصیرت فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان – 96/11/24 حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام است پیام دعوت امام جمعه اصفهان از مردم در راهپیمایی 22 بهمن – 96/11/21 مردم حقیقت اسلام را شناختند و قیام کردند/ “انقلابی ماندن” رمز تداوم انقلاب مصاحبه نماینده ولی فقیه در استان اصفهان به مناسبت دهه مبارک فجر – 96/11/19 دشمن، ولایت فقیه را هدف گرفته است دیدار کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه صاحب الزمان(عج) – 96/11/17 کارشناسان قوه قضائیه باید از قضات، عادل‌تر باشند دیدار اعضاء هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان – 96/11/17 رشته های تحصیلی دانشگاهی بر اساس نیاز کشور طراحی شود دیدار رئیس و معاونان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان – 96/11/15 افتتاح موزه دفاع مقدس استان اصفهان لازم بود در حاشیه افتتاح بخشی از فاز یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اصفهان - 96/11/15 “اقتصاد مقاومتی” هنوز، روی زمین مانده است اجلاس منطقه ای ائمه جمعه استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری – 96/11/5
اخبار بیشتر...