پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز چهارشنبه 02 اسفند 96
دیدار اعضای قرارگاه رسانه‌ای اقتصاد مقاومتی -96/1/5

امام جمعه اصفهان گفت: دغدغه مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی، تبدیل نشدن صحبت‌های مطرح شده به مرحله عمل است.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار نوروزی خود با اعضای قرارگاه رسانه‌ای اقتصاد مقاومتی بسیج رسانه اظهار داشت: دغدغه مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی، تبدیل نشدن صحبت‌های مطرح شده به مرحله عمل است.

وی در ادامه افزود: در استان اصفهان نیز همین مشکل نیز وجود دارد و برای حل مشکلات استان تنها به برگزاری جلسات بسنده می‌شود.

 

گردشگری غربی معیار توسعه اصفهان نباشد

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان به موضوع گردشگری نیز اشاره کرد و بیان داشت: برخی می‌گویند راه نجات اقتصاد اصفهان، گردشگری است که ما نیز با آن موافق هستیم اما باید بدانیم که الگوی توسعه استان ما، گردشگری ترکیه‌ای نیست.

امام‌ جمعه اصفهان همچنین خاطرنشان کرد: در موضوع گردشگری، باید مبانی اسلام در اولویت قرار گیرد و از این‌ رو نه فرهنگ و نه دین ما اجازه نمی‌دهد که گردشگری استان با الگوی غربی توسعه یابد و باید بر مبانی خود تکیه کنیم.

آیت الله طباطبایی‌نژاد اذعان داشت: فارغ از نبود زیر ساخت گردشگری در شهرستان‌های استان، در شهر اصفهان نیز بسیاری از امکانات حداقلی برای گردشگران مهیا نیست.

به گفته وی بعضاً در برخی مکان‌های مهم گردشگری نظیر میدان امام(ره)، امکاناتی همچون سرویس بهداشتی یا آبسرد کن که از نخستین نیازهای گردشگر داخلی یا خارجی است وجود ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان در پایان تأکید کرد: رشد و توسعه اصفهان با اتکا به رهنمودهای مقام معظم رهبری با محوریت اقتصاد مقاومتی و با تمرکز بر موضوع تولید و اشتغال امکان‌پذیر است و از این‌ رو به‌ جای پرداختن به صحبت‌ها و جلسات باید بر موضوع «عمل» متمرکز شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 5 فروردین 1396

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
بازگشت بانک‌ها به فرهنگ قرض الحسنه، راه بهبود اقتصاد کشور است دیدار مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران – 96/11/25 کارگروه تولید شعر آیینی در اصفهان تشکیل شود دیدار شورای عالی بسیج مداحان استان اصفهان – 96/11/24 افراد بی بصیرت، دستاوردهای انقلاب اسلامی را نمی بینند دوره بصیرت فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان – 96/11/24 حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام است پیام دعوت امام جمعه اصفهان از مردم در راهپیمایی 22 بهمن – 96/11/21 مردم حقیقت اسلام را شناختند و قیام کردند/ “انقلابی ماندن” رمز تداوم انقلاب مصاحبه نماینده ولی فقیه در استان اصفهان به مناسبت دهه مبارک فجر – 96/11/19 دشمن، ولایت فقیه را هدف گرفته است دیدار کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه صاحب الزمان(عج) – 96/11/17 کارشناسان قوه قضائیه باید از قضات، عادل‌تر باشند دیدار اعضاء هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان – 96/11/17 رشته های تحصیلی دانشگاهی بر اساس نیاز کشور طراحی شود دیدار رئیس و معاونان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان – 96/11/15 افتتاح موزه دفاع مقدس استان اصفهان لازم بود در حاشیه افتتاح بخشی از فاز یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اصفهان - 96/11/15 “اقتصاد مقاومتی” هنوز، روی زمین مانده است اجلاس منطقه ای ائمه جمعه استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری – 96/11/5
اخبار بیشتر...