پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
شرکت در همایش بزرگ وحدت نیروهای مسلح در اصفهان8-8-96

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دشمن آرزوی تفرقه و اختلاف بین نیروهای مسلح را به گور خواهد برد زیرا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در دفاع از کیان اسلامی متحد و همدل هستند.

 

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در همایش بزرگ وحدت نیروهای مسلح در اصفهان با عنوان ارتشی ، سپاهی یک لشگر الهی، با اشاره به آیه 29 سوره فتح، گفت: کسانی که در راه اسلام ایستاده اند مقابل دشمنان محکم می ایستند، در بین خودشان مهربان هستند و با خدا ارتباط دارند.

وی ادامه داد: قانون اساسی، ولایت و مقابله با استکبار سه اصل انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان افزود: در گذشته توان تولید کوچکترین سلاح نظامی را نداشتیم اما اکنون با اتکا به توان داخلی تجهیزات دفاعی از جمله موشک با برد 2 هزار کیلومتر و بیشتر را تولید می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: این پیشرفت ها با اتکای به خدا و اعتماد به نفس ملت ایران محقق شده که غیظ و کینه دشمن را به همراه داشته است.

عضو خبرگان رهبری گفت: دشمن می داند در بحث هسته ای ایران به دنبال عدول از قوانین بین المللی نیست و صرفا به دنبال استفاده صلح آمیز از این فناوری است اما تلاش می کند ما را از دست یابی به این انرژی صلح آمیز محروم کند.

وی اضافه کرد: این تصریح قرآن کریم است که اگر خیری به مومنان رسد ، دشمنان ناراحت می شوند و اگر مشکلی برای مومنان پیش آید آنها بسیار خوشحال می شوند.

امام جمعه اصفهان افزود: بنابر این دشمن نمی خواهد ملت ما به کوچکترین پیشرفتی دست یابند.

آیت الله طباطبایی نژاد گفت: شکل گیری انقلاب اسلامی ایران علاوه بر پیشرفت های داخلی موجب ناکامی آمریکا برای دست یابی به اهداف خود در منطقه شده و این مطلبی است که آمریکایی ها به آن اذعان می کنند.

وی تصریح کرد: کسینجر به عنوان یکی از اعضای اتاق های فکر آمریکا به ترامپ رئیس جمهور این کشور توصیه کرده است که برای جلوگیری از نفوذ ایران در منطقه به داعش کمک کند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ادامه داد: ترامپ در دوران تبلیغات انتخاباتی خود اعتراف کرد که داعش را آمریکا بوجود آورد و در طول این چند سال نیز از آنها حمایت تسلیحاتی داشته و این موضوع در بررسی سلاح های به دست آمده از داعش مشخص شده است.

وی گفت: دشمن از اینکه انقلاب اسلامی به دیگر کشورها صادر شود در هراس است زیرا می ترسد دیگر جایی برای غارت نداشته باشند.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به همسویی برخی سران عرب با استکبار جهانی، اظهار کرد: این همراهی به دلیل آن است که انقلاب اسلامی ایران موجب بیداری ملت های مسلمان شده است.

وی گفت: امروز عربستان همان سیاست های معاویه را در پیش گرفته که از یک سو انواع جرم و جنایت را علیه مسلمانان و مومنان روا می دارد و سپس خود را حامی صلح نشان می دهد و ایران را به دخالت در امور کشورهای دیگر متهم می کند.

آیت الله طباطبایی نژاد ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در امور هیچ کشوری مداخله نکرده و حضورش در عراق و سوریه صرفا به دعوت سران این کشورها و در راستای قوانین بین المللی است.

وی تصریح کرد: اگر جمهوری اسلامی ایران معتقد است که بشار اسد رئیس جمهور سوریه باید بماند به دلیل مطالبه مردم سوریه است ولی کسانیکه خود را مدعی حمایت از دمکراسی معرفی می کردند، دیکتاتور مآبانه می گفتند بشار اسد باید برود.

امام جمعه اصفهان گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دستی واحد هستند که برای مقابله با استکبار می ایستند و از ملت های مظلوم دفاع می کنند.

وی افزود: گستاخی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به دلیل آن است که سپاه نقش پررنگی در منطقه دارد و دشمنان برای تضعیف نقش سپاه در منطقه تلاش می کنند بین نیروهای مسلح تفرقه ایجاد کنند.

وی اضافه کرد: قرآن ایستادگی و تقوا را دو عامل برای پیروزی بر دشمنان معرفی می کند.

همایش بزرگ وحدت با عنوان ‘ ارتشی و سپاهی، یک لشکر الهی ‘ با حضور فرماندهان ارشد و میانی رده های مختلف ارتش، سپاه و برخی فرماندهان نیروی انتظامی مستقر در اصفهان و استان چهار محال و بخیاری روز دوشنبه به میزبانی ارتش منطقه اصفهان در سالن کوثر این شهر برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 9 آبان 1396

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...