پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز چهارشنبه 04 بهمن 96
مراسم شهادت امام رضا(ع) در امامزاده یحیی(ع) زواره:96/8/28

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه مردم اصفهان ولایی هستند و اهل بیت(ع) را دوست دارند گفت: علاقه به اهل بیت(ع) سبب تحمل سختی‌ها و مصائب می‌شود.

اهل بیت(ع)

آیت‌الله سید یوسف طباطبائی‌نژاد در مراسم شهادت امام رضا(ع) در امامزاده یحیی(ع) زواره با بیان اینکه اکنون زمانی است که باید خودبینی و خود نمایی‌ها را کنار گذاشت و برای صدور انقلاب همتی مضاعف کنیم، اظهار داشت: اگر به پختگی و کمال خود نرسیم ضربه‌هایی که در آینده وارد می‌شود جبران ناپذیر است.

وی با اشاره به دشمنی‌های دشمنان انقلاب اسلامی افزود: متأسفانه رسانه‌های عربستان سعودی ایران را عامل ایجاد تفرقه میان اعراب معرفی می‌کنند و سعی دارند جلوی صدور انقلاب را بگیرند این در حالی‌ است که صدور انقلاب صدور مبانی اسلام و قرآن است و عربستان مدعی مسلمانی است.

امام جمعه اصفهان با اشاره به صدور انقلاب به کشورهای منطقه و جهان بیان کرد: صدور انقلاب به این معناست که همه مسلمانان به فرمان قرآن با یکدیگر متحد باشند، زیر سلطه کفار نروند و با یهود و نصاری دست دوستی ندهند.

وی در ادامه با بیان اینکه خداوند ولایت را بر رسول اکرم(ص) و حضرت علی(ع) داده و برما واجب است تا از این بزرگوران اطلاعت کنیم، تصریح کرد: مودت و محبت به اهل بیت (ع) باید همراه با عمل و دوستی با آنها یعنی انتخاب راه اهل بیت(ع) و حرکت در این مسیر باشد.

طباطبائی‌نژاد خاطرنشان کرد: اطاعت سبب نزدیکی به خداوند می‌شود و هرکس مطیع خدا باشد برای او مفید است.

وی با بیان اینکه مردم اصفهان ولایی هستند و اهل بیت(ع) را دوست دارند، ادامه داد: علاقه به اهل بیت (ع) سبب تحمل سختی‌ها می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 28 آبان 1396

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ آمریکا از مردانگی و ایستادگی ملت ایران می هراسد چهاردهمین همایش سراسری ستاد اقامه نماز صنعت هسته‌ای کشور – 96/10/26 مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18
اخبار بیشتر...