پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز چهارشنبه 04 بهمن 96
آیت الله طباطبایی نژاد در گفت و گو با خبرنگاران - 96/10/13

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به نقش آمریکایی ها در اغتشاشات اخیر کشور خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی گفت: خیال نکنید که با تحریک یک عده جوان ناپخته می توانید خللی به حکومت و کشور بزرگ و نیرومند ایران وارد کنید.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور با بیان اینکه این تحرکات با راهنمایی دشمنان انجام گرفته است، اظهار داشت: من ابتدای پیامم را خطاب به دشمنان می دهم، به دشمنان غربی و صهیونیست ها که اگر نمی دانید و همانند ترامپ تازه به روی کار آمدید، بدانید که این آشوب ها، نمی تواند خللی به کشور و ملت ایران وارد کند.

وی افزود: این حکومت و ملت مؤمن، هشت سال در مقابل دنیای غرب و کفر ایستادگی کردند و جان خود را فدا کردند و اجازه ندادند که یک وجب از خاکشان گرفته شود، همچنین در سوریه و عراق شما را شکست دادند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تصریح کرد: خیال نکنید که با تحریک یک عده جوان ناپخته می توانید خللی به حکومت و کشور بزرگ و نیرومند ایران وارد کنید، اگر واقعاً مثل ترامپ تاریخ ایران و انقلاب اسلامی را نمی دانید، باید مطالعه کنید و متوجه شوید که بارها و بارها آمریکا کمر همتش را برای شکست این ملت بست و هیچ غلطی نتوانست بکند و از این به بعد هم نخواهد توانست.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد آشوب در کشور هستند، عنوان کرد: دشمنان از امنیت حاکم در کشور غضبناک هستند به همین دلیل به هر وسیله ای برای مخدوش کردن این امنیت پایدار که بدون رفتن زیر بار آمریکا به دست آمده تلاش می کنند.

اغتشاشگران جزء گروه هایی نیستند که خواسته های به حق دارند

آیت الله طباطبایی نژاد خطاب به ملت ایران با بیان اینکه اغتشاشگران جزء گروه هایی نیستند که خواسته های به حق دارند، گفت: دولت، رهبری، افرادی که در رأس حکومت هستند و تمام کارگزاران خواسته های مردم از نظر گرانی و رکود را می دانند و در مقام برطرف کردن مشکلات هستند.

وی ادامه داد: اگر کسی درخواست یا انتقادی دارد باید از راه قانونی اقدام کند نه اینکه به خیابان ها آمده و به اموال عمومی و خصوصی آسیب برسانند، بدون شک اگر این افراد، رها شوند، کارهای غلط دیگری را انجام می دهند.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه برخی از اقدامات اشتباه از سوی مسئولان زمینه بروز اعتراض و اغتشاش را فراهم کرده است،  تصریح کرد: اغتشاشگران، افرادی ناپخته و ناآگاه هستند که فریب فضاهای مجازی را خورده اند همانند دو دختری که در اصفهان دست به خودکشی زدند و فریب فضای مجازی را خوردند؛ اغتشاشگران با فریب خوردن از فضای مجازی، در حقیقت منافع حکومت و جمهوری اسلامی را به خطر می اندازند و آب به آسیاب دشمن می ریزند؛ این اقدامات، هیچ خاصیتی برای آنان ندارد و گرانی و رکود برطرف نمی شود.

وی خطاب به خانواده این جوانان ناآگاه گفت: اگر تصوربرداری شود و اغتشاشگران دستگیر شوند، در پرونده هاشان ثبت شده و در آینده هر کاری را بخواهند در کشور انجام دهند، این پرونده سیاه به ضررشان است، علاوه بر آن، تخریب اموال عمومی و خصوصی، زندانی دارد و باید شرعاً و قانوناً خسارت آن را پرداخت کنند.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به ناامیدی برخی افراد به دلیل اغتشاشات اخیر عنوان کرد: در کشوری 85 میلیونی، اگر یک یا دو میلیون نفر منحرف باشند، هیچ گونه مسئله ای نیست، در همه دنیا تظاهرات فراوانی در دنیا وجود دارد و ایران تنها کشوری است که دشمنان آن، از امنیت این کشور به غیظ می آیند و به قول قرآن باید بگوییم «مُوتُوا بِغَیظِکُم: با غیظتان بمیرید» و به لطف پروردگار، کشورمان با ایمان مردمش امن باقی خواهد ماند.

وی با بیان اینکه امیدوار هستم جوانانی که فریب خورده اند توبه کنند و علیه کشور و مملکتشان کاری انجام ندهند، گفت: بسیاری از این جوانان، علی القاعده مسلمان اند، اما شعارهایی را سر می دهند که قطعاً حرف یک مسلمان نیست و حرف یک کافر است، شعاری همچون «نه اسلام، نه قرآن، جانم فدای ایران»؛ یک مسلمان، ایران را بدون اسلام را نمی خواهد؛ بدون شک این شعارها ناآگاهانه سر داده می شود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه این کارها بدین معنا نیست که ما نیاز به کار داریم و یا گرانی و رکود وجود دارد، اضافه کرد: دولت مردان و کسانی که امنیت کشور را در دست دارند بالاخره باید حساب اغتشاشگران را مشخص کنند، اگر مال کسی را خراب کرده اند، شرعاً و قانوناً باید خسارت را بگیرند، و افراد دیگری که در تجمعات شرکت کرده اند توجیه شوند و یا مجازات و جریمه قانونی را تحمل کنند.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 13 دی 1396

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ آمریکا از مردانگی و ایستادگی ملت ایران می هراسد چهاردهمین همایش سراسری ستاد اقامه نماز صنعت هسته‌ای کشور – 96/10/26 مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18
اخبار بیشتر...