پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز چهارشنبه 04 بهمن 96
دیدار مدیرکل زندان های استان اصفهان و معاونین – 96/10/13

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه درآمیخته شدن حق و باطل، فتنه شیطان است، گفت: در فتنه ها، شیطان بر اولیاء خود یعنی کسانی که زمینه انحراف از مسیر الهی دارند، مسلط می شود.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، در دیدار مدیرکل زندان های استان اصفهان و معاونین با بیان اینکه درآمیخته شدن حق و باطل، فتنه شیطان است، گفت: در فتنه ها، شیطان بر اولیاء خود یعنی کسانی که زمینه انحراف از مسیر الهی دارند، مسلط می شود؛ به همین دلیل در فتنه ها افرادی که مشکلات اقتصادی دارند زمینه فریب خوردن از تحریکات دشمن را دارند.

وی با بیان اینکه اتفاقات وحشیانه ای این چند روز اخیر در برخی از شهرهای کشور با تحریک دشمن رخ داده است، افزود: برخی از واقعیت های جامعه امروز با موجی از شایعات همراه شده و با تأثیرگذاری فضای مجازی شاهد برخی از اقدامات وحشیانه و ظالمانه از برخی از افراد سر می زند که سبب تخریب اموال عمومی و خصوصی می شود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان عنوان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران، با تمام توان، بر اقتصاد کشور می تازند تا به کشور آسیب بزنند و در صورت اجرای اقتصاد مقاومتی، تحریم ها روی اقتصاد کشور تأثیر ندارد.

وی با تقدیر از فعالیت خیرین و مؤسسات خیریه در راستای آزادی زندانیان مالی، ابراز کرد: در صورتی که قانون بازدارندگی لازم را برای جلوگیری از افزایش تعداد معتادان ندارد می توان به مجلس شورای اسلامی و یا سایر مراجع قانونی، پیشنهاد داد که معتادان از مواهب اجتماعی محروم شوند تا روند افزایش تعداد معتادان کاهش یابد.

مدیرکل زندان های استان اصفهان در ابتدای این دیدار با ارائه گزارشی از اقدامات این اداره کل اظهار داشت: متأسفانه عده ای از زندانیان به دلیل جرم های کوچک به زندان می افتند و این روند برای جامعه قبح زندان را می شکند.

اسدالله گرجی زاده با بیان اینکه مواد مخدر و سرقت بیشترین علت زندانی شدن زندانیان در استان به شمار می رود، افزود: از سال گذشته تا کنون، مجموع زندانیان استان اصفهان روند افزایشی داشته است که این روند  مناسب نیست.

وی با بیان اینکه 37 درصد از زندانیان، به دلیل جرائم مالی در بند هستند، گفت: با کمک خیران از ابتدای سال تا کنون بیش از 400 نفر از زندانیان جرائم مالی آزاد شدند؛ همچنین حدود 2 هزار نفر از خانواده زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان هستند.

مدیرکل زندان های استان اصفهان با اشاره به فعالیت تبلیغی 45 روحانی در زندان های استان اصفهان تصریح کرد: ایجاد کارگاه های فنی و حرفه ای برای آموزش زندانیان، برگزاری کارگاه های کاهش آسیب و جلوگیری از فساد برای خانواده های آنان، تربیت 2 هزار و 400 زندانی حافظ قرآن کریم، تجهیز کتابخانه ها به کتاب های جدید و تحصیل بیش از هزار زندانی از جمله اقداماتی است که از ابتدای سال تا کنون انجام شده است.

 

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 13 دی 1396

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ آمریکا از مردانگی و ایستادگی ملت ایران می هراسد چهاردهمین همایش سراسری ستاد اقامه نماز صنعت هسته‌ای کشور – 96/10/26 مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18
اخبار بیشتر...