پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز سه شنبه 01 اسفند 96
وزیر اطلاعات در اصفهان:

وزیر اطلاعات گفت: جلب رضایت توده‌های مردم، اجرای عدالت و برقراری امنیت وظیفه حکومت اسلامی است، مردم به خاطر امیدهایی که به نظام دارند از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند اما دشمنان و بدخواهان نظام با بزرگ‌نمایی این آشوب‌ها درصدد انتشار اغتشاشات به همه کشور بودند.

وزیر اطلاعات

حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات در جلسه شورای اداری استان اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره سه شهید عرصه سربازان گمنام در شمال غرب کشور و خدمه کشتی نفتکش سانچی اظهار داشت: وجود امنیت بی‌بدیل در کشور ثمره همدلی و همکاری همه دستگاه‌ها است.

وی ثبات و مشروعیت سیاسی حاکمیت را بسته به حمایت مردم دانست و افزود: حمایت مردم نشأت گرفته از رضایت مردم است و به میزان نارضایتی شاهد کاهش حمایت و مشروعیت خواهیم بود.

وزیر اطلاعات اقدامات دشمن برای ایجاد تزلزل در جامعه را امری طبیعی خواند و گفت: باید جلوی سوءاستفاده دشمنان از کمبودها گرفته شود.

وی با بیان این‌که مشکلات و زمینه‌های نارضایتی از قبیل مسائل قومیتی، معیشت و ریزگردها در کشور وجود دارد و مباحث اجتماعی، فرهنگی یا اقتصادی است که می‌تواند به جامعه آسیب بزند، مطرح کرد: این مسائل با سرمایه‌گذاری و راهکارهای عاقلانه برطرف خواهد شد و برخی مواقع بروز این‌گونه کاستی‌ها را به حکومت نسبت می‌دهند که نتیجه آن تبدیل مسائل اجتماعی به مسائل سیاسی است.

وزیر اطلاعات ادامه داد: دشمنان در صدد ایجاد انگیزه برای اقدام علیه حکومت هستند تا نارضایتی به مسائل امنیتی بدل شود که در این صورت می‌توان با فعالیت و رفع کمبودها تلاش‌های دشمنان را ناکام گذشت.

وی جلب رضایت توده‌های مردم، اجرای عدالت و برقراری امنیت را وظیفه حکومت اسلامی دانست و گفت: تأمین رضایت مردم با امکانات مادی مقدور نیست، اما می‌توان با خوشرویی و حسن خلق آن را به دست آورد.

وزیر اطلاعات مسؤولان و مدیران را امانت‌دار و خادم مردم دانست و مطرح کرد: قرآن کریم، پیامبران و ائمه اطهار(ع) برای مردم هستند و جمهوری اسلامی و مسؤولیت‌ها نیز برای مردم است و باید به واسطه آن از مشکلات آنان گره‌گشایی کنیم.

وی خطاب به مسؤولان و مدیران استان گفت: باید از خدمتگزاری به مردم خسته نشده بلکه شکر نعمت را با خدمتگزاری بیشتر و البته بی‌منت بجا آورد.

وزیر اطلاعات با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار داشت: نقطه شروع بحران از اقدامات دشمنان نبود بلکه دامن زدن به نارضایتی‌ها موجب بروز حوادث شد که با همکاری و همدلی دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی برطرف شد.

وی در ادامه ابراز داشت: مردم به خاطر امیدهایی که به نظام دارند از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند اما دشمنان و بدخواهان نظام با بزرگ‌نمایی این آشوب‌ها درصدد انتشار اغتشاشات به همه کشور بودند اما پایان یافتن این اتفاقات ظرف 4-5 روز مایه اقتدار جمهوری اسلامی ایران شد.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: حضور سرمایه‌گذاران در عرصه اقتصادی موجب رفع بیکاری و چرخش اقتصادی خواهد شد و لازمه فعالیت بخش خصوصی، تأمین امنیت است.

وی با بیان اینکه در مبارزه با تروریست‌ها مغر آنان را هدف قرار می‌دهیم، افزود: برخورد با مفاسد اقتصادی با دیگر مسائل متفاوت است و باید جلوی فرار سرمایه را گرفت تا در افزایش بیکاری تأثیرگذار نباشد.

وزیر اطلاعات در پایان با تقدیر از عملکرد اداره‌کل اطلاعات استان اصفهان، مدیرکل جدید این اداره را معرفی و منصوب کرد.

طبق این گزارش جلسه شورای اداری استان اصفهان با حضور حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 2 بهمن 1396

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
بازگشت بانک‌ها به فرهنگ قرض الحسنه، راه بهبود اقتصاد کشور است دیدار مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران – 96/11/25 کارگروه تولید شعر آیینی در اصفهان تشکیل شود دیدار شورای عالی بسیج مداحان استان اصفهان – 96/11/24 افراد بی بصیرت، دستاوردهای انقلاب اسلامی را نمی بینند دوره بصیرت فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان – 96/11/24 حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام است پیام دعوت امام جمعه اصفهان از مردم در راهپیمایی 22 بهمن – 96/11/21 مردم حقیقت اسلام را شناختند و قیام کردند/ “انقلابی ماندن” رمز تداوم انقلاب مصاحبه نماینده ولی فقیه در استان اصفهان به مناسبت دهه مبارک فجر – 96/11/19 دشمن، ولایت فقیه را هدف گرفته است دیدار کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه صاحب الزمان(عج) – 96/11/17 کارشناسان قوه قضائیه باید از قضات، عادل‌تر باشند دیدار اعضاء هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان – 96/11/17 رشته های تحصیلی دانشگاهی بر اساس نیاز کشور طراحی شود دیدار رئیس و معاونان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان – 96/11/15 افتتاح موزه دفاع مقدس استان اصفهان لازم بود در حاشیه افتتاح بخشی از فاز یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اصفهان - 96/11/15 “اقتصاد مقاومتی” هنوز، روی زمین مانده است اجلاس منطقه ای ائمه جمعه استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری – 96/11/5
اخبار بیشتر...