پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز سه شنبه 01 اسفند 96

استاندار اصفهان گفت: میزان واردات و قاچاق کالا به کشور و به ویژه به استان اصفهان از مهم‌ترین دغدغه‌های صنعتگران استان اصفهان است.

محسن مهرعلیزاده

محسن مهرعلیزاده در آئین رونمایی از کالاهای قاچاق کشف شده در طرح‌های ذوالفقار هفت و هشت نیروی انتظامی استان اصفهان ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر و قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: نیروی انتظامی شبانه‌روز به فکر تامین امنیت مردم است و فعالیتهای خوبی را در حوزه کشف و جمع‌آوری کالاهای قاچاق داشته است.

محسن مهرعلیزاده قاچاق کالا را درآمد حرام و مانعی برای توسعه اشتغال دانست و افزود: قاچاق کالا کار بسیار پست و مخربی است چرا که به اقتصاد کشور خسارات بزرگی را وارد می‌کند.

استاندار اصفهان محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه میزان واردات از گلایه‌های صنعتگران استان اصفهان است، افزود: باید واردات به گونه‌ای تعرفه بندی و برنامه ریزی شود که رقیبی برای تولیدات داخلی تلقی نشود.

محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه قاچاق کالا پدیده بسیار آزاردهنده در ایران است، اضافه کرد: اغلب کسانی که نسبت به قاچاق کالا اقدام می‌کنند از نتایج اجتماعی و اقتصادی آن خبر ندارند و اهل شنیدن نصیحت نیز نیستند.

محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه نیروی انتظامی برای کمک به اقتصاد کشور مبارزه با قاچاق کالا را در دستور کار خود قرار داده است، اضافه کرد: تاکنون نیز موافقت‌هایی را در این زمینه شاهد بودهایم.

محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه در استان اصفهان عزم و اراده ما وارد کردن ضربات مهلک وسنگین به قاچاقچیان کالا و مواد مخدر است، تصریح کرد: مراقبت استان در حد و حدود تعریف شده بر عهده ما است و مکلف هستیم قاچاق کالا را به صفر برسانیم، البته به صفر رساندن قاچاق کالا امری ناممکن است، اما باید این آمار را به صفر نزدیک کنیم.

محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه نیروی انتظامی استان اصفهان طی یک هفته اخیر در حوزه کشف قاچاق کالا و مواد مخدر دستاوردهای زیادی را داشته است، اضافه کرد:  بایستی با حواس جمع به همه ابعاد فعال در حوزه قاچاق کالا توجه کنیم تا بتوانیم کمک قابل توجهی به صنعت استان داشته باشیم.

محسن مهرعلیزاده با هشدار به سوداگران مرگ و قاچاقچیان کالا و اراذل و اوباش که امنیت عمومی جامعه را به خطر می‌اندازند، گفت: اگر دست از این ایجاد ناامنیها برندارند به شدت مورد برخورد قرار می‌گیرند. جای برگشت برای همه مجرمان وجود دارد ولی اگر برنگشتند با اقدامات بسیار جدی و غیر قابل جبران از سوی نیروی انتظامی مواجه خواهند بود.

استاندار اصفهان محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه شان، منزلت و امنیت انسان‌ها برای ما با ارزش است، گفت: در کنار تامین معیشت و اشتغال مکلف هستیم با حفظ امنیت شادی را در جامعه ایجاد کنیم.

محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه رفتار مردم در اغتشاشات اخیر بسیار نجیبانه بود، اظهار کرد: رفتار نیروی انتظامی نیز در این اغتشاشات بسیار نجیبانه بود و علی‌رغم همه برخوردهایی که با این نیرو بود و آسیبهایی که به تجهیزات و نیروهای انتظامی استان اصفهان وارد شد باز هم با نجابت خود با مردم نشان دادند که دوران طراحی توطئه گذشته است.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
بازگشت بانک‌ها به فرهنگ قرض الحسنه، راه بهبود اقتصاد کشور است دیدار مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران – 96/11/25 کارگروه تولید شعر آیینی در اصفهان تشکیل شود دیدار شورای عالی بسیج مداحان استان اصفهان – 96/11/24 افراد بی بصیرت، دستاوردهای انقلاب اسلامی را نمی بینند دوره بصیرت فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان – 96/11/24 حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام است پیام دعوت امام جمعه اصفهان از مردم در راهپیمایی 22 بهمن – 96/11/21 مردم حقیقت اسلام را شناختند و قیام کردند/ “انقلابی ماندن” رمز تداوم انقلاب مصاحبه نماینده ولی فقیه در استان اصفهان به مناسبت دهه مبارک فجر – 96/11/19 دشمن، ولایت فقیه را هدف گرفته است دیدار کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه صاحب الزمان(عج) – 96/11/17 کارشناسان قوه قضائیه باید از قضات، عادل‌تر باشند دیدار اعضاء هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان – 96/11/17 رشته های تحصیلی دانشگاهی بر اساس نیاز کشور طراحی شود دیدار رئیس و معاونان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان – 96/11/15 افتتاح موزه دفاع مقدس استان اصفهان لازم بود در حاشیه افتتاح بخشی از فاز یک مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اصفهان - 96/11/15 “اقتصاد مقاومتی” هنوز، روی زمین مانده است اجلاس منطقه ای ائمه جمعه استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری – 96/11/5
اخبار بیشتر...