پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
دیدار فرماندار و شورای تأمین شهرستان مبارکه

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار فرماندار و شورای تأمین شهرستان مبارکه، این شهرستان را محل بروز و ظهور همدلی و همگرایی دانست

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان امروز در دیدار فرماندار و شورای تأمین شهرستان مبارکه این شهرستان را مأمن صنایع مادر کشور دانست و گفت: در بسیاری از زمینه ها، اقتصاد کشور منوط  به فعالیت و محصولات صنایع این شهرستان است.

وی بر لزوم امانتداری در اداره شهرها تأکید کرد و گفت: تا زمانی که این صنایع دولتی بود، بیشتر می توانستند به شهرها کمک کنند، لیکن با خصوصی سازی بسیاری از صنایع، باید بسیار با احتیاط عمل کرد، که مبادا از حق مردم در محلی غیر از محل قانونی آن هزینه شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: گاهی برخی از مسؤولان دوست دارند که در کارهای خیر شریک شوند، اما باید مراقب باشند که از حق مردم حتی در کارهای نیک هم نمی توان استفاده کرد.

وی تأکید کرد: برخی محل ها را قانون تعیین کرده لیکن اگر در جایی شک داشتید که حق دولت است یا حق مردم، به نفع مردم عمل کنید.

آیت الله طباطبایی نژاد همدلی و تلاش مردم را زمینه ساز این مذاکرات دانست و گفت: امریکا و غرب تا وقتی که مجبور نشدند وارد مذاکره با ایران نمی شدند، که این سابقه را در دفاع مقدس شاهد بودیم.

وی افزود: تا زمانی که عراق وارد ایران شد و در حال پیشروی در خاک ایران بود، هیچ یک از مجامع بین المللی وارد نشدند، لذا هنگامی که دیدند ایران خرمشهر و آبادان را پس گرفتند و به سمت بصره پیش رفتند، ندای صلح و قبول قطعنامه را سر دادند.

وی تصریح کرد: سابقه دفاع مقدس، پیشرفت در ساخت تجهیزات نظامی، پیشرفت در انرژی هسته ای و مقاومت در تحریم ها باعث شد، چاره ای جز آمدن پای میز مذاکره را نداشتند.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به آیات قرآن افزود: بر اساس نص صریح قرآن یهود و نصاری هیچگاه از ما راضی نمی شوند مگر این که از اعتقادات خود کوتاه بیاییم، لذا باید با همدلی ، وحدت و مقاومت دشمن را از رسیدن به اهداف خود باز داریم.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1394

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...