پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
مراسم یادواره شهید عباس بابایی

امام جمعه اصفهان گفت: هرگونه پیشرفت در توافق هسته‌ای ماحصل تلاش همه دولت‌ها است و متعلق به جناح خاصی نیست.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در مراسم یادواره شهید عباس بابایی در جمع پرسنل نیروی هوایی اظهار کرد: قرآن کریم همواره نصایحی را به مسلمانان بیان می‌کند از جمله آنکه هرگز و کفار خیرخواه مسلمین نیستند.

وی ادامه داد: بر اساس آیات قرآن کریم یهود و نصاری از رسیدن خیر به مسلمین شاد نمی‌شوند و درصدد ضربه به آنها هستند و هرگز از مسلمین راضی نمی‌شوند مگر آنکه مسلمانان دست از دین و آئین خود بردارند.

آیت الله طباطبائی‌نژاد بیان کرد:‌ بر اساس آیات قرآن کریم هرگز یهود و نصارا، را نباید ولی و دوست خود قرار دهیم چراکه آنها همدیگر را دوست دارند و در پی ضربه ‌زدن به مسلمین هستند، هر کسی که طرح دوستی با کفار بریزد بداند که از آنها است و مسلمان محسوب نمی‌شود.

وی با اشاره به جنایت‌های اخیر در یمن توسط آل‌سعود و پادشاه عربستان گفت: این پادشاهان مسلمان نبوده چرا که دستشان در دست یهود و نصارا است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تأکید کرد: باید بدانیم که دشمن و کفار هرگز در پی خیر مسلمانان و اسلام نیست و تا زمانی که مجبور نشوند در برابر مسلمین سخن از صلح و دوستی نمی‌کنند و در پی تاخت و تاز هستند.

وی با بیان اینکه شهید عباس بابایی و دیگر شهدای اسلام و انقلاب باعث شدند امروز ما در امنیت کامل به سر ببریم، گفت: ایثار شهدای اسلام و انقلاب جرأت هرگونه خطا کردن را در مقابل نظام ایران و ملت ایران از آنان گرفته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری به مسائل هسته‌ای و توافقات انجام شده اشاره و عنوان کرد:‌ پیشرفت‌هایی که تاکنون به دست آمده است نتیجه تلاش همه دولت‌ها، مقاومت ملت و هدایت رهبری است.

وی متذکر شد: پیشرفت‌های حاصل در عرصه بین‌المللی کار یک تیم مذاکره‌کننده تنها نبود چنین امر مهمی کار یک شخص، جناح خاص و یا یک دولت نیست بلکه نتیجه تلاش ملی است.

آیت الله طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه دشمنان هرگز از موفقیت‌ها و پیروزی‌های علمی ایران خوشحال نمی‌شوند، اذعان کرد: مقاومت مردم و توانایی جوانان ایرانی در تکنیک هسته‌ای عامل موفقیت‌های اخیر است.

وی ادامه داد: دشمنان حتی حاضر به غنی‌سازی 3 درصد اورانیوم ما نبودند ولی امروز با توکل بر خدا و تکیه به توان داخلی شاهد توانایی غنی‌سازی 20 درصدی دانشمندان ایرانی هستند.

امام جمعه اصفهان تصریح کرد: هرگونه خطا و غلطی از سوی دشمنان نوزاد آمریکا را در منطقه (اسرائیل) با خاک یکسان خواهد کرد.

آیت الله طباطبائی‌نژاد ضمن تاکید بر اینکه بی‌اثر شدن تحریم‌های دشمنان به واسطه تدبیرهای دولت‌ها به ایران و هدایت‌های رهبری و مقاومت مردم بوده است، گفت: برای آمریکا راهی جز توافق با ایران نبود، البته خودکفایی در همه زمینه‌ها تنها راه نجات ایران است.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1394

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...