پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
دیدار بازیکنان و کادر تیم فوتسال تأسیسات دریایی

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در دیدار اعضای تیم فوتسال تأسیسات دریایی، ضمن تبریک قهرمانی آن ها در لیگ باشگاه های آسیا گفت: ورزشکاران علاوه بر افتخار آفرینی، سفیران اسلام و ایران در جهان اند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نمایده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، در دیدار بازیکنان و کادر تیم فوتسال تأسیسات دریایی، ضمن تبریک قهرمانی آن ها در جام باشگاه های آسیا با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) بر انجام هر کاری به نحو احسن تأکید کرد و اظهار داشت: رسول خدا (صلی الله علیه و آله) می فرمایند: مؤمن اگر کاری را انجام می دهد به بهترین نحو آن انجام می دهد.

وی خاطر نشان کرد: اگر مسلمانان به این سفارش پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) جامه عمل می پوشیدند، الان کشور ما در همه زمینه ها در دنیا پیشتاز بود.

وی به آیات قرآن اشاره کرد و گفت: خداوند در قرآن کریم به این نکته اشاره کرده است، که دشمنان از شادی شما ناراحت می شوند و اگر مصیبتی بر شما وارد شود، شادمان می شود.

آیت الله طباطبایی نژاد به الگو پذیری جوانان از هنرمندان و ورزشکاران اشاره کرد و افزود: تشابه به برتر حسی است که در وجود همه وجود دارد، حتی بچه ها نیز در بازی های خود، کارهای پدر و مادر را تکرار می کنند.

وی اظهار داشت: شما نه تنها باید در زمینه های ورزشی برای کشور افتخار آفرینی کنید، بلکه باید به عنوان سفیران اسلام، در هر کجا مرام و فرهنگ اسلام را ترویج دهید.

وی با بیان این مطلب که شما بیش از یک روحانی می توانید برای تبلیغ اسلام مفید باشید، اظهار داشت: مراقب باشید که اعمال و رفتار شما برای قشر عظیمی از جوانان الگو است، لذا نه تنها برای تقویت دین خود بلکه برای راهنمایی و هدایت دیگر جوانان باید از دین خود مراقبت کنید.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان تصریح کرد: مراقب باشید تشویق ها و توجهات مردم باعث ایجاد غرور در وجود شما نشود، در این دنیا همه سایه ایم و همه کارها را تحت عنایت خدا انجام می دهیم.

وی اظهار داشت: در همه رقابت های خود توجه داشته باشید که این مسابقات در راستای مسابقه بزرگی است که در جدال با شیطان دارید، لذا سعی کنید در آن رقابت همواره پیروز میدان باشید.

وی در پایان گفت: این ورزش و شهرت برای مدتی محدود است، سعی کنید به گونه ای رفتار و عمل کنید که نام و یاد شما سال های سال به نیکی بر زبان ها جاری شود.

در ابتدای این دیدار وحید شمسایی، سر مربی و کاپیتان تیم فوتسال تأسیسات دریایی، پیروزی ایران و قهرمانی در جام باشگاه های آسیا را مدیون حمایت و دعای خیر مردم و روحانیت دانست و گفت: تیم تأسیسات دریایی که تعدادی از اعضای آن اصفهانی هستند، به عنوان نماینده ایران در مقابل حریف های قدرتمندی ایستادند، تا نام ایران را در آسیا و جهان طنین انداز کنند.

لازم بذکر است ششمین دوره مسابقات فوتسال باشگاههای آسیا جمعه شب با قهرمانی تیم تأسیسات دریایی ایران در سالن 25 آبان مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان پایان یافت.

در این مسابقات وحید شمسایی با 10 گل زده در صدر گلزنان ششمین دوره مسابقات فوتسال باشگاههای آسیا ایستاد و برای دومین بار آقای گل فوتسال جام باشگاه های آسیا شد.

شمسایی با به ثمر رساندن 392 گل زده ملی، بهترین گلزن تاریخ فوتسال جهان است و 8 قهرمانی جام ملت های آسیا، 4 دوره بهترین بازیکن و 8 دوره آقای گلی قاره کهن را در کارنامه افتخارات خود دارد.

 

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1394

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...