پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
ديدار فرماندهان پدافند هوایی خاتم الانبياء (صلی الله علیه و آله)

نماينده ولی فقيه و امام جمعه اصفهان در ديدار فرماندهان پدافند هوایی خاتم الانبياء (صلی الله علیه و آله) صبر و تقوی را عامل خنثی شدن مكر دشمنان دانست و گفت:پيشرفت های علمی و نظامی كشور ابرقدرت ها را پای ميز مذاكره كشاند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در آستانه 10 شهریور سالروز تاسیس تشکیل قرارگاه هوایی خاتم الانبیاء (صلی الله علیه و آله) و روز پدافند هوایی در دیدار فرماندهان پدافند هوایی خاتم الانبیاء (صلی الله علیه و آله) با استناد بر آیات قرآن کریم گفت: دشمنی استکبار جهانی با این مذاکرات به پایان نمی رسد و اعتماد به آن ها ساده لوحی است.
وی با اشاره به موضع کفار نسبت به مسلمانان بیان کرد: کفار به افرادی گفته می‌شود که حقیقت را قبول نداشته باشند و کفر یعنی پوشش برای نفهمیدن حق که موضع آنان نسبت به مسلمانان دشمنی است.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با تأکید بر اینکه خداوند به پیامبر می‌فرماید که هرگز یهود و نصاری به وجود تو راضی نمی‌شوند مگر اینکه تبعیت از ملت آنان را قبول کنید، افزود: داستان ها و نکاتی که در قرآن بیان می شود به عنوان سنت های الهی ثابتند، لذا باید از آن ها عبرت گرفت.
وی با بیان اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب نیز برگرفته از آیات الهی است، گفت: بر اساس توصیه های قرآنی نمی‌توان روی کسی که وابسته به خدا نیست، حساب باز کرد، البته بنای ما هم بر جنگ نیست اما تمام ضربه‌هایی که خورده‌ایم، از همان دشمنی آمریکا و کفار است.
آیت الله طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه ما اگر به قرآن عمل کنیم از همه سربلندتر خواهیم شد، تصریح کرد: قرآن تأکید می‌کند که نترسید و کوتاه نیایید که سربلند خواهید بود و امروزه باید از شهدا درس مقاومت و ایستادگی بگیریم و ایران اسلامی را سربلندتر کنیم.
وی در ادامه بیان داشت: خداوند در قرآن رشد مسلمانان را باعث خشم و غضب کفار بیان می کند که به قول امام هر وقت دشمن از دست ما عصبانی شد یعنی خوب پیشرفت کرده ایم و هر وقت رفیق شوند یعنی مسیر خود را گم کرده ایم و به بیراهه رفته ایم.
عضو مجلس خبرگان رهبری بر اساس وعده خداوند در قرآن کریم اگر صبر و استقامت داشته باشیم و تقوی الهی پیشه کنیم مکر دشمنان هیچ آسیبی به ما نخواهد رساند.
آیت الله طباطبایی نژاد درباره وضعیت نظامی ایران در قبل از انقلاب گفت: تا قبل از پیروزی انقلاب، تمام تسلیحات نظامی متعلق به کشورهای دیگر بود و در زمان جنگ، بدون هیچ سلاحی در مقابل دشمن ایستادیم و امروز در بخش نظامی به تکنولوژی هایی رسیده ایم که دشمن را به وحشت انداخته است.
وی با اشاره به روایات متعدد از اهمیت حفاظت و حراست از کشور اسلامی گفت و افزود:پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) یک روز نگهبانی در راه خدا را از دنیا و هر آن چه در آن است بهتر می دانند.
وی مهمانان خود را دیدبانان کشور اسلامی خطاب کرد و اظهار داشت: شما عزیزان به واسطه توفیقی که خداوند به شما داده است، باید شکر گزار باشید.
نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: رسول خدا (صلی الله علیه و آله) در روایتی دیگر می فرمایند: دو چشم در قیامت آتش را به آن ها نخواهد رسید، یکی چشمی که از ترس خدا گریه کند و چشمی که در راه خدا حراست کند.

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 10 شهریور 1394

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...