پایگاه اطلاع رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

http://Shamimevelayat.com

امروز دوشنبه 02 بهمن 96
استقبال رسمی از پیکر مطهر پنج تن از قربانیان فاجعه منا در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

امام جمعه اصفهان در مراسم ورود و استقبال از حجاج جانباخته اصفهان گفت: آل‌سعود آنقدر بی‌حیاست که در حین حادثه منا جنگ و کشتار در یمن را رها نکرده و باز به کار خود ادامه داد؛ آنها بویی از انسانیت و اسلام نبرده‌اند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در آیین استقبال رسمی از پیکر مطهر پنج تن از قربانیان فاجعه منا در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان افزود: آل سعود، مزدور آمریکا و صهیونیست است و جان مسلمانان را در راه کفر خرج می کند.

وی افزود: در پی بی کفایتی آل سعود بیش از چهار هزار مسلمان بی گناه از سراسر جهان جان خود را از دست دادند و بسیاری مجروح شدند.

امام جمعه اصفهان اذعان داشت: آل‌سعود را در حالی که در میزبانی حجاج بی‌تدبیری کرد محکوم می‌کنم چرا که آنقدر بی‌حیایی کردند که در حین این حادثه در منا حرمت ماه ذی الحجه که ماه امن الهی است و خونریزی در آن حرام است را پاس نداشتند و جنگ و کشتار در یمن را رها نکرده و باز به کار خود ادامه دادند؛ آنها بویی از انسانیت و اسلام نبرده‌اند و جان و مال مسلمانان در راه کفر خرج می‌کنند.

وی یادآور شد: ان‌شاءالله به برکت این ایام عزیز، خاندان کثیف و پلید آل سعود از سرزمین مسلمانان محو شوند و مسلمانان از دست این اشرار نجات یابند که قطعاً به برکت دعای خانواده‌های حجاج مسلمان این خاندان از بین خواهد رفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مصیبت بسیار جانگذاز کشته شدن تعدادی از هموطنان ما در سرزمین وحی که مقام شهید را دارند، ایام را بر ما تیره کرد، افزود: ایام ذی الحجه که برای همه ما عید است، در غم از دست دادن عزیزانمان، اندوهناک شده است.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به اینکه تعدادی از هموطنان اهل سنت ما در استان گلستان نیز در غم از دست دادن عزیزان خود در فاجعه منا به سوگ نشسته اند، این مصیبت را به اهل تسنن تسلیت گفت.

وی اظهار کرد: در عین حال باید به خانواده قربانیان بخاطر اینکه عزیزان آنها در بهترین حالت و در بهترین سرزمین یعنی مشعر در حالیکه شیطان را از خود دور می کردند، در لباس احرام جان باختند تبریک گفت.

وی ادامه داد: جان دادن در چنین حالتی پس از جهاد، بهترین مرگ است و امیدوارم خداوند به خانواده های قربانیان فاجعه منا صبر و اجر دهد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در ادامه اظهار داشت: امیدوارم خداوند همه این از دست رفتگان را مشمول این آیه قرآن قرار دهد که خداوند می‌فرماید، کسی که از خانه خدا در مسیر خدا و پیامبر او از خانه خارج شود و مرگ او فرا بگیرد اجرش فقط با خدا است و خدایی که در حد کامل این حجاج را مشمول لطف خود قرار می‌دهد.

آیین استقبال رسمی از پیکر مطهر پنج تن از قربانیان فاجعه منا صبح یکشنبه با حضور مسوولان استان اصفهان در فرودگاه آیت الله شهید بهشتی برگزار شد.

این پیکرهای مطهر روز گذشته به همراه پیکر 104 تن از جانباختگان ایرانی فاجعه منا وارد کشور شد.

گزارش تصویری  استقبال رسمی از پیکر مطهر پنج تن از قربانیان فاجعه منا در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

Print Friendly, PDF & Email

تاریخ انتشار : 13 مهر 1394

اخبار مرتبط

برچسب ها

نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.
جدیدترین خبرها
پیام تسلیت إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیهِ رَاجِعونَ مسئولان نسبت به تأمین آب استان اصفهان دوراندیش باشند دیدار مشاور فرهنگی و دینی وزیر نیرو و مدیرعامل برق منطقه‌ای اصفهان - 96/10/25 والدین، نماز را به فرزندان خود آموزش دهند مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مدارس خمینی شهر 96/10/24 قبرستان‌های محلی، برای رفاه مردم در نظر گرفته شود دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان 96/10/24 پیام تسلیت إذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْءٌ وجوب پرداخت زکات توسط مبلغان دینی تبیین شود دیدار بازرس ویژه شورای زکات – 96/10/20 عیادت آیت الله طباطبایی نژاد از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی مظاهری به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت- 96/10/20 مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود دیدار مدیرعامل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) – 96/10/19 تسریع در احداث زیربناهای شهر سر پل ذهاب دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان – 96/10/18 بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد پیام تشکر - 1396/10/16
اخبار بیشتر...